Wat moet ik doen als ik te laat ben met mijn meterstand?
Het kan gebeuren dat u te laat bent met het doorgeven van uw meterstand. Bijvoorbeeld omdat u het vergeten bent of omdat u op vakantie was.
Geeft u de meterstand niet binnen 4 weken door? Dan schatten we uw meterstand. We kijken daarbij naar uw watergebruik in het verleden. Deze schatting gebruiken we uw jaarafrekening.
Wat nu?
U hoeft nu niets te doen. Wacht tot u de jaarafrekening krijgt. Hierop staat de schatting van uw meterstand. En het nieuwe termijnbedrag dat u gaat betalen. Klopt de schatting volgens u niet? Neem dan contact op met onze klantenservice. We helpen u graag verder
Meer vraag en antwoord
Welke cijfers van de watermeter moet ik invullen?
Vul de 5 cijfers in die op de zwarte vlakken van uw watermeter staan.
Sommige watermeters hebben 4 cijfers op zwarte vlakken. Zet er dan bij het invullen een 0 voor, zodat het 5 cijfers worden. '0454' wordt bijvoorbeeld '00454'.
Ik kan mijn jaarlijkse meterstand niet doorgeven want ik ben op vakantie.
Bent u op vakantie? En kunt u daarom uw meterstand niet op tijd doorgeven? Dan schatten wij uw waterverbruik.
Waar vind ik mijn opnamenummer?
Het opnamenummer staat in de uitnodiging om uw meterstand door te geven. De uitnodiging krijgt u per e-mail of per brief.